Про компанію «Теплобак»

Компанія «Теплобак» здійснює технічну підтримку наших клієнтів на всіх стадіях виробничого процесу (проектування, монтаж, експлуатація опалювального обладнання).

Науково-виробниче підприємство

"Теплобак – мистецтво акумуляції тепла!"

Керуючись саме таким гаслом у 2009 році в Тернополі було засновано нашу компанію.

Завдяки наполегливій праці і прагненню до досконалості нам вдалося завоювати повагу клієнтів і партнерів по бізнесу. Ми являємось беззаперечним лідером у сфері виробництва теплових акумуляторів на українському ринку і прагнемо нарощувати виробничі потужності для розширення своєї діяльності на експортних ринках.

У своїй роботі ми об'єднуємо передовий зарубіжний досвід в області конструювання теплових акумуляторів зі своїми практичними рішеннями в прагненні до виробництва найбільш якісного та енергоефективного продукту на ринку.

Сертифікація продукції в ЄС

Компанія "Теплобак" – перша і єдина на сьогодні компанія в Україні, продукція якої сертифікована в ЄС по нормі EN12897 "Водопідігрівачі". Це стало підтвердженням високої якості нашої продукції і стало потужним стимулом не зупинятись на досягнутому.

У ході процесу сертифікації компанії "Теплобак" довелось пройти достатньо складні етапи, зокрема:

  • впровадити систему управління якістю ISO9001;
  • відправляти продукцію на перевірку і тестування у нотифіковані лабораторії в ЄС;
  • повний аудит виробничого процесу європейськими фахівцями.

Результатом стала повна сертифікація нашої продукції для ринків країн ЄС.

Ми зберігаємо тепло

Наш слоган: "Теплобак – мистецтво акумуляції тепла". Наше завдання – зберегти тепло, тому ми вкладаємо весь наш досвід і знання в розробку нових видів ізоляції баків, щоб наш споживач мав нагоду якнайкраще зберегти вироблене тепло.

На сьогодні доступно 3 види ізоляції:

  • двошарова ізоляція з графітизованого пінопласту і поліестеру – клас С по директиві ЄС по екодизайну ErP – ексклюзив нашої компанії, котрий немає аналогів в інших виробників;
  • поліестер у кожусі з АБС пластику – клас D по директиві ЄС по екодизайну ErP;
  • пінополіуретан (ППУ) в кожусі з тканини ПВХ – клас Е по директиві ЄС по екодизайну.

Виробник нестандартних виробів

Компанія "Теплобак" має потужне і гнучке виробництво, що разом із досвідченою командою дозволяє задовольнити будь-які запити на нестандартне ємнісне обладнання не лише у сфері тепло- і холодопостачання, але і у харчовій промисловості (виробництво пива, вина, молока і т.д.).

Крім серійної продукції, компанія "Теплобак" виготовляє товари під замовлення. Виріб може бути нестандартних габаритів, а саме: будь-якого діаметру, розмірів теплообмінників, довільно розміщених виходів, а також будь-яких конфігурацій, потужностей, різновидів ізоляції. Крім теплоакумуляторів, компанія займається проектуванням і виготовленням холодоакумуляторів і льодоакумулюючих ємностей. 

Наші спеціалісти можуть спроектувати ємкість відповідно до потреб замовника, а технології дозволять виготовити ємкість будь-якої складності об’ємом до 10000 літрів і робочим тиском до 10 бар.

Досвід і експертність у галузі

Компанія «Теплобак» на ринку уже з 2010 року! За цей час ми виросли від одиничного до серійного заводського виробництва, продукція якого сертифікована як в Україні, так і в Європі. Маємо більше 10 представництв по всій Україні та за її межами.

Завдяки нашій команді фахівців ми можемо проектувати і виготовляти ємнісне обладнання будь-якої складності. Окрім цього, відділ технічної підтримки завжди може допомогти і на всіх стадіях виробничого процесу (проектування, інсталяція, гарантійний і післягарантійний сервіс).

Відділ техпідтримки також проводить технічні семінари по акумуляції тепла в системах теплопостачання та гарячого водопостачання, а також по особливостях продукції нашого підприємства.

Як ми працюємо