Про компанію «Теплобак»

Компанія «Теплобак» здійснює технічну підтримку наших клієнтів на всіх стадіях виробничого процесу (проектування, монтаж, експлуатація опалювального обладнання).

Науково-виробниче підприємство

Науково-виробниче підприємство "Теплобак" засноване командою професіоналів в 2009 році в місті Тернополі, Україна.

Завдяки наполегливій праці і прагненню до досконалості нам вдалося завоювати повагу клієнтів і партнерів по бізнесу. Ми являємось беззаперечними лідером у сфері виробництва теплових акумуляторів на Українському ринку і прагнемо нарощувати виробничі потужності для розширення своєї діяльності на території СНД.

У своїй роботі ми об'єднуємо передовий зарубіжний досвід в області конструювання теплових акумуляторів зі своїми практичними рішеннями в прагненні до виробництва найбільш якісного та енергоефективного продукту на ринку.

Вироби під замовлення

Крім серійної продукції, компанія «Теплобак» виготовляє товари під замовлення. Виріб може бути нестандартних габаритів, а саме: будь-якого діаметру, розмірів теплообмінників, довільно розміщених виходів, а також будь-яких конфігурацій, потужностей, різновидів ізоляції. Крім теплоакумуляторів, компанія займається проектуванням і виготовленням холодоакумуляторів і льодоакумулюючих ємностей. «Теплобак» виконає будь-яку роботу за кресленнями замовника, а також спроектує гідравлічні і електричні схеми.

Передові технології

Виробництво відбувається на території площею 1200 м2 з можливістю подальшого розширення. Для досягнення найвищої якості виробів у виробництві використовується зварювальне обладнання концернів "Esab" і "Fronius".