Гаряче водопостачання від буферної ємності

Компанія «Теплобак» здійснює технічну підтримку наших клієнтів на всіх стадіях виробничого процесу (проектування, монтаж, експлуатація опалювального обладнання).

Гаряче водопостачання від буферної ємності відбувається наступним чином — через теплообмінник, який розташований у середині буферної ємності, протікає санітарна вода, яка нагрівається методом непрямого нагріву. Даний метод базується на процесі передачі теплової енергії від теплоносія до води для санітарних потреб, не перемішуючись між собою. Для отримання максимальної ефективності від теплообмінника, його розташовують в середині буферної ємності у верхній частині, де температура теплоносія є найвищою. Теплообмінник може бути зробленим у вигляді змійовика або у вигляді баку і зробленим з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 (аналог по ГОСТу — 08Х18Н10).

На рисунку зображена схема підключення буферної ємності, з теплообмінником змієвидної форми, до гарячого водопостачання. Гаряче водопостачання від буферної ємності відбувається наступним чином — на вхід теплообмінника подається проточна вода із початковою температурою, протікаючи через теплообмінник вода поступово нагрівається і на виході отримуємо воду із кінцевою температурою, яка використовується для побутових потреб. Теплообмінники які призначені для гарячого водопостачання є в середині теплоакумуляторів моделей ВТА-1, ВТА-2. В середині моделі ВТА-1-СОЛАР-ПЛЮС теплообмінник розташований по усій висоті буферної ємності, частина витків теплообмінника безпосередньо розташовані у теплообміннику для сонячних колекторів в нижній частині, а інша частина витків рівномірно розташовані у верхній частині буферної ємності, за рахунок чого забезпечується максимальна ефективність теплообмінника при невисоких температурах теплоносія.

На рисунку зображена схема підключення буферної ємності (бак в баку), з теплообмінником у вигляді баку, до гарячого водопостачання. Стінка баку виготовляється гофроподібно, для збільшення міцності і забезпечення можливості самоочищення від накипу. Гаряче водопостачання від буферної ємності з внутрішнім баком відбувається наступним чином — на дно бака теплообмінника подається проточна вода із початковою температурою, накопичуючись у баці вона поступово нагрівається і піднімається у верхню частину бака теплообмінника, звідки вода забирається і використовується для побутових потреб. Конфігурація бак в баку виконана в моделях ВТА/Н-1, ВТА/Н-2. В середині моделі ВТА/Н-1-СОЛАР-ПЛЮС — використовується бак теплообмінник збільшеного розміру який рівномірно розташований по всій висоті буферної ємності, нижня частина бака теплообмінника безпосередньо розташована в середині теплообмінника для сонячних колекторів, що забезпечує максимальну ефективність теплообмінника при невисоких температурах теплоносія.

Використання теплообмінника в середині буферної ємності, дозволяє забезпечити гаряче водопостачання для побутових потреб споживачів. Використання різного виду теплообмінників у конструкції буферної ємності і їхнє розташування, дозволяє підібрати оптимальну модель буферної ємності для гарячого водопостачання.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зконтактуємо з вами найближчим часом та надамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять.