Теплоакумулятори із нержавіючої сталі в системах гарячого водопостачання

Компанія «Теплобак» здійснює технічну підтримку наших клієнтів на всіх стадіях виробничого процесу (проектування, монтаж, експлуатація опалювального обладнання).
Теплоакумулятори із нержавіючої сталі в системах гарячого водопостачання

Різноманітні конфігурації системи водопостачання покривають потреби споживачів у воді кожного дня. Оскільки кожен споживач використовує різний об’єм води, система водопостачання створюється під його потреби, з використанням відповідних складових одиниць. На об’єктах з періодичними потребами у великих об’ємах теплої води і підвищеними санітарними вимогами до системи водопостачання (харчова промисловість, заклади готельно-ресторанного комплексу, лікувальні заклади тощо) встановлюють теплоакумулятори з нержавіючої сталі в системі водопостачання, оскільки такі потреби не завжди можна покрити за рахунок різного роду котлів. Використання теплоакумуляторів відповідного об’єму в системі водопостачання забезпечують покриття потреби у воді у відповідний період часу.

Теплоакумулятори типу ВТН виготовляються з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 (аналог по ГОСТу — 08Х18Н10) забезпечуючи поставлені санітарні вимоги до води. Теплоакумулятор моделі ВТН-1 має в своїй конструкції два теплообмінника з нержавіючої сталі, що дозволяє його використовувати у бівалентних системах. Теплоносій протікаючи через теплообмінники підігріває санітарну воду у теплоакумуляторі методом непрямого нагріву. Нижній теплообмінник зазвичай приєднується до низькотемпературних джерел тепла (сонячний колектор, тепловий насос, установки утилізації тепла), а верхній в свою чергу до високотемпературних (газовий, електричний котел), і використовується для догріву води до необхідної температури. В конструкції моделі ВТН-2 передбачено один теплообмінник, який можна підключати до різних джерел тепла. Конструкція моделі ВТН-3 не оснащена теплообмінниками, через що він є ідеальним для накопичення гарячої санітарної води.

На рисунку зображена схема підключення теплоакумулятора моделі ВТН-1 до системи водопостачання. Використання двох теплообмінників дозволяє збільшити ефективність і забезпечити економічну роботу джерел теплової енергії. Підключений до нижнього теплообмінника сонячний колектор і до верхнього теплообмінника — газовий котел, забезпечує рівномірне нагрівання санітарної води в теплоакумуляторі.

Вибравши оптимальну модель теплоакумулятора з нержавіючої сталі для системи водопостачання, забезпечується стабільна робота системи при періодичних споживчих потребах у великих об’ємах води.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зконтактуємо з вами найближчим часом та надамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять.